to nowoczesna firma działająca na terenie Mazur. Nasza firma oferuje klientom usługi pośrednictwa, doradztwa w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali,

obiektów przemysłowych, gruntów i gospodarstw rolnych, a także wyceny nieruchomości i nadzoru budowlanego. Agenci doradzają w wyborze nieruchomości oraz pomagają w dokonaniu wszystkich formalności związanych ze sprzedażą bądź kupnem wymarzonego „M” lub innej nieruchomości. Działamy profesjonalnie i dopinamy wszystko na ostatni guzik. Naszym głównym atutem są zadowoleni z naszych usług klienci, a największą nagrodą jest ich satysfakcja.

Posiadam świadectwo nadania licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości nr 21379 wydaną przez Prezydenta Polskiej Federacji rynku Nieruchomości uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jako licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, jestem ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnoprawnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami, zgodnie z zawartą umową z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II nr 24.

Świadczymy rzetelną, kompleksową i profesjonalną obsługę naszych klientów oraz pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności prawnych i administracyjnych, ponadto do dyspozycji naszych klientów są nasi prawnicy i doradcy kredytowi. Nasi pracownicy zapewniają przyjazną i profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci, którzy nadal korzystają z naszych usług, polecając nas innym.

 

Jesteśmy właściwym Partnerem dla Twoich interesów i finansów.

serdecznie zapraszam
Daria N. Snoch